Pro rodiče

Provozní doba

Děti přebíráme nejpozději v 8:15 hodin, kdy s dětmi začínáme ranní kruh.
Děti je možné vyzvednout po obědě v 11:30 hodin nebo po spaní od 14:30 hodin. 

Děti omlouvejte nejdéle v den docházky do 8:00 na tel: 724 289 530 formou SMS

Stravování a pitný režim

Děti mají ve skupince zajištěnou celodenní stravu a pití. 
Strava se platí zvlášť - 60 Kč na den. Pokud má dítě nějaké alergie, prosíme, nahlaste nám to předem. Oběd je možné přinášet z domova za podmínky, že oběd ve skupině bude odhlášen den předem do 14 hodin. 


Jak vybavit dítě do skupinky

  • Přezůvky (ne pantofle).

  • Náhradní oblečení dle ročního období, každé dítě má náhradní oblečení, včetně ponožek a spodního prádla. Pro pobyt venku doporučujeme dát dětem vhodnou obuv a oblečení, u kterého nebude vadit případné ušpinění.

  • Pyžamko (pokud dítě spí).

  • Pleny, vlhčené ubrousky, kapesníky v krabičce, toaletní papír.
  • Lahvička na pití. 
  • Umožňujeme dětem přinášet si do dětské skupiny vlastní oblíbenou hračku. Tato hračka musí být pro děti bezpečná (nesmí zapřičinit úraz dítěte). Dětská skupina nenese odpovědnost za případné poškození nebo ztrátu hračky. 

Doporučujeme, aby mělo dítě všechny věci podepsané - zabráníte tak záměně nebo ztrátě oblečení a věcí.

Jak usnadnit dítěti nástup do skupiny

Je pro nás důležité, aby byl nástup dítěte co nejméně stresující. Každému trvá jinak dlouho, než si zvykne na novou situaci, nové prostředí a nové kamarády, proto je samozřejmostí přijít si prohlédnout dětskou skupinu ještě před nástupem dítěte. Seznámit se s pečujícím personálem (tetami) a s kamarády. Poskytneme Vám potřebné informace, např. denní režim dětí, seznam potřeb pro dítě, a jak probíhá adaptace. Samozřejmostí je individuální a empatický přístup pečujících osob k dítěti i k rodiči. Společně najdeme správné řešení. 😊